badź na bieżąco

• Przegrana po walce!

Przegrana po walce!

13 listopada 2016

W niedzielne południe na hali przy ulicy Tetmajera 7 w Skierniewicach młodsza drużyna juniorek U-18 zmierzyła się z gospodyniami MKS ÓSEMKA Skierniewice. W pierwszej kwarcie nasze Basketki walczyły dzielnie, jednak z upływającym czasem
  • Wyrównane spotkanie na korzyść Basketek!

Wyrównane spotkanie na korzyść Basketek!

12 listopada 2016

Niespełna miesiąc musieliśmy czekać na kolejny sukces naszych młodszych kadetek prowadzonych przez trenerkę Elenę Redłowską-Agafonnikovą! Spotkanie w Łowiczu otworzyło rundę rewanżową grupy B, ale już nie było tak łatwo jak w meczu
  • Sroga lekcja dla młodszych SMS-ianek

Sroga lekcja dla młodszych SMS-ianek

07 listopada 2016

W niedzielę na parkiecie w Aleksandrowie Łódzkim młodsza drużyna juniorek U-18 zmierzyła się z łódzką drużyną Widzewa Szkoła Gortata, gdzie sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się już po pierwszej kwarcie, w której zdecydowanie lepiej
  • Daleka podróż Basketek zakończona przegraną ...

Daleka podróż Basketek zakończona przegraną ...

Niestety podopieczne trenerów Piotra Neyder oraz Edyty Koryzna, nie będą mile wspominać niedzielnego popołudnia spędzonego w hali GOSiR w Głuchołazach :( niesamowita atmosfera stworzona przez kibiców drużyny gospodarzy MUKS Chrobry Basket
  • Wielkie emocje z happy endem...

Wielkie emocje z happy endem...

W minioną niedzielę mogliśmy oglądać mecz, gdzie rocznik 03 zmierzył się z w meczu wyjazdowym z drużyną UKS SMS ŁKS Łódź... spotkanie sprawiło wiele emocji zarówno kibicom, jak i zawodniczkom!Pierwsza kwarta (3:16) nie zapowiadała
  • Krok od awansu ...

Krok od awansu ...

05 listopada 2016

Podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego efektownie zakończyły pierwszą fazę grupową! po raz pierwszy w sezonie 2016/2017 zapunktowały wszystkie Basketki udowadniając, że każda aleksandrowska koszykarka ma wpływ na wynik końcowy!
  • Kadetki młodsze oddają mecz bez walki ...

Kadetki młodsze oddają mecz bez walki ...

Team rocznika 2002 dziś w przedpołudnie zmierzył się z niepokonanym liderem grupy B, drużyną trenerki Marzeny Głaszcz ... niestety już po pierwszej kwarcie wiedzieliśmy, że będzie to spotkanie z najwyższą stratą Basketek w sezonie
  • Różowe Pantery wracają na ścieżkę zwycięstw ...

Różowe Pantery wracają na ścieżkę zwycięstw ...

03 listopada 2016

Podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego w przełożonym spotkaniu rozgrywek kadetek grupy A zmierzyły się w Pabianicach z młodszą ekipą PTK, gdzie już po pierwszej połowie wiedzieliśmy, że odnotujemy trzecią wygraną w sezonie